Udruga žena operiranih dojki “Nada” – Rijeka ovim putem obavještava šire građanstvo da se tradicionalni koncert “Pjesmom za Nadu”, predviđen za 13. studenog 2020.g. neće održati.
Naime, svjesni da bi održavanje koncerta u sadašnjim uvjetima moglo biti potencijalna opasnost po zdravlje svih sudionika, a posebice vođeni odgovornošću prema svojim članovima i njihovim obiteljima te svim dragim ljudima koji nam pružaju podršku, odlučili smo naše susrete odgoditi za neko bolje i zdravije vrijeme.
No međutim, u osvrtu na prošle koncerte “Pjesmom za Nadu” koji su uvijek bili humanitarnog karaktera, zamjećujemo da ukoliko je njihova svrha bila potresti slušatelja, izazvati misao, probuditi emocije , ispuniti dan lijepim, zabaviti se, onda su u potpunosti uspjeli.
Tema koncerta “Pjesmom za Nadu” uvijek je bila “darujmo ljubav kad je najpotrebnije”. Cilj koncerta je uvijek ˇOsviještenje žena – briga o vlastitom zdravljuˇ.
Nadamo se da će se do iduće godine situacija normalizirati i da ćemo nastaviti dugogodišnju tradiciju okupljanja.